Sukcesy na Mistrzostwach!

W sobotę 18.04.2015 odbył się finał Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW. Niezmiernie miło nam poinformować o sukcesach członków naszego Koła oraz naszych Kolegów z wydziału!

W Olimpiadzie Studenckiej członkowie SKN Encoder, Robert Marek i Oliwia Szymańska, zajęli odpowiednio 4. i 6. miejsce. Z kolei miejsca 1. oraz 3. przypadły naszym Kolegom Tobiaszowi Hellerowi i Dawidowi Wylenżkowi. Serdecznie gratulujemy!

W tegorocznych Zmaganiach Profesjonalistów znów studenci okazali się szybsi od pracowników firm i zdobyli całe podium. Mało tego, na najwyższym jego stopniu stanął Dawid Wylenżek, a na stopniu drugim – Oliwia Szymańska, którzy brali udział także w tej części zawodów. Tym sposobem nasza uczelnia może się poszczycić Najszybszym Programistą LabVIEW w Polsce, a nasze Koło – Wicemistrzynią w tej kategorii.

SKN Encoder składa gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów wszystkim Laureatom tegorocznych zawodów!

Pełna lista wyników oraz relacja z wydarzenia dostępne są na stronie organizatora Mistrzostw.

 

 

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2015!

Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group, działające przy Katedrze Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2015!

Jak co roku, impreza składać się będzie z Olimpiady Studenckiej oraz Zmagań Profesjonalistów. Podczas wydarzenia wyłonieni zostaną: Studencki Mistrz Polski Programistów LabVIEW oraz Najszybszy Programista LabVIEW w Polsce.

Mistrzostwa to nie tylko zawody. To także znakomita okazja, aby wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, zdać egzamin CLAD oraz poznać potencjalnych pracodawców.

Dzień Finałowy Mistrzostw odbędzie się 18 kwietnia 2015 r. we Wrocławiu, w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

Na zawodników oraz publiczność czekają wspaniałe nagrody!

Więcej informacji możecie znaleźć na Oficjalnej Stronie Mistrzostw: www.mistrzostwa-labview.pl oraz naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/MistrzostwaLabVIEW

Formularz rejestracyjny: www.mistrzostwa-labview.pl/rejestracja

EBEC 2014!

Zbliża się kolejna edycja Konkursu Inżynierskiego! Kto był, ten wie, co robić; a jeśli ktoś nie był, to już objaśniam – niech się rejestruje :D

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland!

Odkryj w sobie duszę prawdziwego euroinżyniera! Już teraz pomyśl nad uczestnictwem w VIII edycji Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland organizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST!

Podczas konkursu będziesz mógł sprawdzić się w jednej z dwóch kategorii: Team Design, czyli skonstruowaniu prostego urządzenia z udostępnionych materiałów lub Case Study – rozwiązaniu konkretnego teoretycznego problemu. European BEST Engineering Competition odbywa się na 6 wiodących uczelniach technicznych w Polsce.

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś!

Na naszej stronie www.ebec.pl znajdziesz pełny opis konkursu oraz pytania z testu eliminacyjnego z poprzednich edycji! Odwiedź nas również na https://www.facebook.com/EBECPoland.

Pozwól, aby EBEC odmienił Twoje życie!

Liga Zadaniowa

Świeże wiadomości od LabVIEW Fan Group: od tego tygodnia (dokładnie od niedzieli 23:59) rusza organizowana przez nich Liga Zadaniowa! Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w lidze m.in. w ramach przygotowania się do Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW w przyszłym roku. Podpowiemy także, że rozwiązując zadania z Ligi można odkryć wiele nowych możliwości środowiska, o których wcześniej nam się nie śniło. W imieniu LabVIEW Fan Group zapraszamy wszystkich sympatyków i entuzjastów LabVIEW do udziału!

Na zadania z poprzedniej edycji można już teraz zajrzeć na www.lvfg.pwr.wroc.pl/lz