Polak, Węgier – dwa bratanki…

… i do szabli, i do szklanki!

Członkowie i sympatycy naszego koła postanowili przekonać się o prawdziwości tego powiedzenia i w ubiegły weekend ruszyli na podbój dwóch największych węgierskich miast – Budapesztu i Debreczyna. Oprócz ich walorów turystycznych podziwiali wnętrze fabryki National Instruments i przeszli szlakiem, który pokonują zwykle wszystkie sbRIO i karty pomiarowe, których później używamy w projektach koła ;) I oczywiście pogłębili naszą znajomość z ekipą LabVIEW Fan Group, która była organizatorem wyjazdu. Dzięki piękne Wam i Tomkowi Kachnicowi za zaproszenie nas!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu. Więcej materiałów w naszych albumach na Facebooku: www.facebook.com/SKNEncoder, a także na stronie LabVIEW Fan Group w tym wpisie.

Wycieczka do Debreczyna!

Dzięki uprzejmości Tomka Kachnica i LabVIEW Fan Group z Politechniki Wrocławskiej istnieje możliwość wyjazdu członków SKN Encoder na wycieczkę do Debreczyna, do największej fabryki National Instruments na świecie, w której powstaje ponad 90% produktów tej firmy. Koszt wyjazdu to ok. 320zł. Poniżej znajduje się ogólny plan wyjazdu:

17.10.2013 (czwartek, godziny wieczorne) – Wyjazd
18.10.2013 – Przyjazd do Debreczyna ok. 9.00. Zwiedzanie fabryki NI (czas trwania: godzina), a następnie miasta. Czas wolny – integracja ;) Nocleg w hotelu.
19.10.2013 – Przejazd do Budapesztu, a następnie jego zwiedzanie. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Dodatkowe informacje można podejrzeć tu: plakat od LabVIEW Fan Group

Zgłoszenia i pytania można przesyłać na adres skn.encoder.polsl@gmail.com lub bezpośrednio do Daniela Dreszera.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń