NIDays 2013 – podsumowanie

Zgodnie z zapowiedzią, w zeszłą środę odwiedziliśmy warszawski hotel Marriott, by być częścią największej konferencji organizowanej w regionie przez firmę National Instruments. Były nowości w świecie platform kontrolno-pomiarowych, LabVIEW w wersji 2013, warsztaty, pokazy sprzętu i algorytmów, systemy demonstracyjne „do zabawy” dla przybyłych inżynierów i sympatyków – słowem: NIDays.

poland.ni.com/nidaysJako partner i wystawca pokazaliśmy kilka z naszych projektów, także wykonanych we współpracy z firmą Veritech. Jako uczestnicy wysłuchaliśmy wykładów i prezentacji z trzech ścieżek tematycznych, odświeżyliśmy stare kontakty i zawarliśmy nowe znajomości.

Prezentujemy kilka kadrów z okolic naszego stoiska :)

Wykonane w kooperacji Encodera z firmą Veritech stanowisko skanera laserowego z manipulatorem pozycjonującym nakrętki do skanowania – w akcji:
Opowieści o platformie kołowej i delegacja z grupy twórców hexapoda ze swoim dziełem:
I na deser – dwóch prezesów:
Encodera i Veritechu ;)

NIDays 2013

Zapraszamy na kolejną odsłonę największej konferencji organizowanej przez National Instruments. Wśród wystawców pojawi się SKN Encoder! Zaprezentujemy najnowsze projekty koła, jak i dwa większe projekty zbudowane we współpracy z firmą Veritech.

Konferencja odbywa się 16 października w Warszawie.

Więcej szczegółów na stronie organizatora.