Sukcesy na Mistrzostwach!

W sobotę 18.04.2015 odbył się finał Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW. Niezmiernie miło nam poinformować o sukcesach członków naszego Koła oraz naszych Kolegów z wydziału!

W Olimpiadzie Studenckiej członkowie SKN Encoder, Robert Marek i Oliwia Szymańska, zajęli odpowiednio 4. i 6. miejsce. Z kolei miejsca 1. oraz 3. przypadły naszym Kolegom Tobiaszowi Hellerowi i Dawidowi Wylenżkowi. Serdecznie gratulujemy!

W tegorocznych Zmaganiach Profesjonalistów znów studenci okazali się szybsi od pracowników firm i zdobyli całe podium. Mało tego, na najwyższym jego stopniu stanął Dawid Wylenżek, a na stopniu drugim – Oliwia Szymańska, którzy brali udział także w tej części zawodów. Tym sposobem nasza uczelnia może się poszczycić Najszybszym Programistą LabVIEW w Polsce, a nasze Koło – Wicemistrzynią w tej kategorii.

SKN Encoder składa gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów wszystkim Laureatom tegorocznych zawodów!

Pełna lista wyników oraz relacja z wydarzenia dostępne są na stronie organizatora Mistrzostw.

 

 

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2015!

Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group, działające przy Katedrze Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2015!

Jak co roku, impreza składać się będzie z Olimpiady Studenckiej oraz Zmagań Profesjonalistów. Podczas wydarzenia wyłonieni zostaną: Studencki Mistrz Polski Programistów LabVIEW oraz Najszybszy Programista LabVIEW w Polsce.

Mistrzostwa to nie tylko zawody. To także znakomita okazja, aby wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, zdać egzamin CLAD oraz poznać potencjalnych pracodawców.

Dzień Finałowy Mistrzostw odbędzie się 18 kwietnia 2015 r. we Wrocławiu, w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

Na zawodników oraz publiczność czekają wspaniałe nagrody!

Więcej informacji możecie znaleźć na Oficjalnej Stronie Mistrzostw: www.mistrzostwa-labview.pl oraz naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/MistrzostwaLabVIEW

Formularz rejestracyjny: www.mistrzostwa-labview.pl/rejestracja

Mistrzostwa – sezon trzeci

Drodzy Członkowie i Sympatycy Encodera,

oto zaproszenie od LabVIEW Fan Group. Proszę rezerwować czas, a na dzień etapu online przygotować wywieszki na drzwi „Nie ma mnie dla nikogo” ;)

PS. Zgodnie z prośbą Organizatorów, pytania i wątpliwości proszę zgłaszać na adres: mistrzostwa@lvfg.pwr.wroc.pl lub telefonicznie na nr 662353921 lub 723371188.

Witam koleżanki i kolegów z Encodera!

LabVIEW Fan Group pragnie zaprosić Was do wzięcia udziału w nadchodzących Mistrzostwach Polski Programistów LabVIEW. Mistrzostwa już 26 kwietnia w nowo otwartym budynku Politechniki Wrocławskiej ? Strefie Kultury Studenckiej.

Obecnie trwa rejestracja; jeżeli chcecie sprawdzić się w Olimpiadzie Studenckiej (a jest o co walczyć, bo do wygrania między innymi nowy produkt National Instruments – NI myRIO), to zachęcamy do odwiedzenia strony www.mistrzostwa-labview.pl i zarejestrowania się. Etap Online 28 marca. Oczywiście zachęcamy również do brania udziału w seminariach, będzie można posłuchać m.in. o tym, jak wygląda praca w CERN. Więcej informacji znajdziecie na stronie Mistrzostw. W razie pytań proszę o kontakt.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się we Wrocławiu.

Pozdrawiam,

Michał Bieńkowski

Prezes LabVIEW Fan Group