Sukcesy na Mistrzostwach!

W sobotę 18.04.2015 odbył się finał Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW. Niezmiernie miło nam poinformować o sukcesach członków naszego Koła oraz naszych Kolegów z wydziału!

W Olimpiadzie Studenckiej członkowie SKN Encoder, Robert Marek i Oliwia Szymańska, zajęli odpowiednio 4. i 6. miejsce. Z kolei miejsca 1. oraz 3. przypadły naszym Kolegom Tobiaszowi Hellerowi i Dawidowi Wylenżkowi. Serdecznie gratulujemy!

W tegorocznych Zmaganiach Profesjonalistów znów studenci okazali się szybsi od pracowników firm i zdobyli całe podium. Mało tego, na najwyższym jego stopniu stanął Dawid Wylenżek, a na stopniu drugim – Oliwia Szymańska, którzy brali udział także w tej części zawodów. Tym sposobem nasza uczelnia może się poszczycić Najszybszym Programistą LabVIEW w Polsce, a nasze Koło – Wicemistrzynią w tej kategorii.

SKN Encoder składa gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów wszystkim Laureatom tegorocznych zawodów!

Pełna lista wyników oraz relacja z wydarzenia dostępne są na stronie organizatora Mistrzostw.

 

 

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2015!

Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group, działające przy Katedrze Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2015!

Jak co roku, impreza składać się będzie z Olimpiady Studenckiej oraz Zmagań Profesjonalistów. Podczas wydarzenia wyłonieni zostaną: Studencki Mistrz Polski Programistów LabVIEW oraz Najszybszy Programista LabVIEW w Polsce.

Mistrzostwa to nie tylko zawody. To także znakomita okazja, aby wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, zdać egzamin CLAD oraz poznać potencjalnych pracodawców.

Dzień Finałowy Mistrzostw odbędzie się 18 kwietnia 2015 r. we Wrocławiu, w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

Na zawodników oraz publiczność czekają wspaniałe nagrody!

Więcej informacji możecie znaleźć na Oficjalnej Stronie Mistrzostw: www.mistrzostwa-labview.pl oraz naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/MistrzostwaLabVIEW

Formularz rejestracyjny: www.mistrzostwa-labview.pl/rejestracja

Zebranie SKN!

Zapraszamy Członków Koła oraz osoby zainteresowane dołączeniem do nas na zebranie organizacyjne dotyczące roku akademickiego 2014/15. Spotkanie odbędzie się w czwartek 06.11.2014 o godz. 15:15 w auli D Wydziału AEI.

Planowany czas trwania zebrania to około 1:00-1:30 h; jeśli termin ten koliduje z zajęciami na uczelni kogoś z Was, zachęcamy do przyjścia przynajmniej na część spotkania.